Parkovací a nástupní místa jsou na Salze zpoplatněna Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Na Andreu upřesňující dotazžralok11.06.2018 09:58Sice nejsem Andrea , ale o víkendu jsem to řešil na informacích u vodopádů a je to jak jsem psal výše . Když nebudeš zastavovat ani parkovat na místech označených cedulemi vyzívajících k zaplacení lístku , tak nemusíš nic platit . V kempech žádný cedule nejsou a pokud tam máš ubytování , tak nic neplatíš . Pokud jseš jen návštěva kempu , tak třeba ve Wildalpenu bys měl správně zaplatit kempaři 2,5 eura za parkování ala návštěva . den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!