Na Řepčíně se testoval nebezpečný jez Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: DíkyEšus31.05.2012 14:51OK. Díky. Stačí úplně to, co jsi už začal dělat. Tedy když uvidíš poškození věci, tak buď mně nebo Petrovi dát vědět, abych mohl zajistit nápravu, a občas někomu vysvětlit proč se to tam dává. Snad se povede na příští rok od kraje, když už magistrát zvysoka kálí na bezpečnost svých občanů (odpověď pana náměstka primátora mám schovanou), získat dotaci na dokončení všech opatření i pro HZS. Ahoj Ešus den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!