Sraz na Litickém ObloukuAhojte, Ohodnotil bych to tak, že ze "Srazu vodáků na Litickém Oblouku" bylo jen "sraz vodáků" - bylo tam tolik lidí, že se sráželi navzájem, někteří pak i s kameny, břehy a podobně. Takže nic nového na "akčních" českých řekách, to jest na těch, kde se pořádají akce. Jistě nemůže být řeka jen pro někoho, ale podle mě rafty na takovou akci nepatří nebo by se měly časově oddělit od menších plavidel. Nemáte z toho někdo prosímvás fotky? Kdyžtak sem dejte link.
|