Je nutné nařizovat dětem používání vest? Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Radikálové abstinenti 14.09.2011 18:32Radikálové abstinenti a jejich náboženství .Četl jsem dobře ? "Alkohol na vodě - patří tam asi tak stejně jako za volant auta. Takže by ve stejné míře měl být i tolerován."Neznamená to snad, že když mi někdo naměří v Září na vodě 0,2 promile , tak budu moci řídit loď zase až v Dubnu ?!😀 ..( t.j. po šestiměsíčním zákazu řízení ) den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!