Raft.cz

Tisk z adresy http://www.kanusport.at/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=139 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na das ganze lesestück darstellen

Diskuse nad článkem

Re: štrekaři ve vestách
padáček
05.09.2011 09:50
To vlákno jsem nevyrobil já. Úvodní příspěvek obsahuje prostý fakt, že 60% lidí si myslí, že by juniorští rychlostní kanoisté měli nosit vesty (pozn. před opravou - helmy). Žádnou diskuzi na toto téma jsem nečekal, protože na tom se nic diskutovat nedá. Je to výsledek ankety. Já jsem ho ani nehodnotil, protože to ani žádné hodnocení nepotřebuje. Našli se lidé, kteří to přijali, i tací co to nepochopili. Técelý.
den Beitrag beantworten
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu