Je nutné nařizovat dětem používání vest? Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Začal bych tím co je4xSPORT.cz03.09.2011 22:47Začal bych prvně řešit to co je v ŘPB dáno, tím by úrazu na vodě ubylo hodně. minimálně na velkých akcích bych s tím začal, tam kde se plaví po celý rok a lidi se tam rozloží budiž (je docela nereálné) ale jednodenní vypouštění přehrady a v trase 2 zákazy plutí bych kasíroval hned, pár dechových kontrol by taky neuškodilo. už mám dost bandy opilců na raftu kteří se nechávají unášet v úzkém korytě bez kontroly a vytlačují okolní kanoe na kameny, přimačkávají na zdi nebo je jen tak z ničeho převrátí.Vesty u dětí 100%ano přilby a vesty pro dospělé a děti podle obtížnosti (ale kdo ji určí???) den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!