Re: No doufejme, snadAhoj Považuji za vodáky jachtaře taky. To že do toho šli dřív nežli ostatní bylo způsobeno asi tím , že my jsme neměli skutečný text k dispozici před vydáním vyhlášky a upřímně řečeno, o znění tohoto paragrafu jsme se dozvěděl až letos. Nicméně celé je to o malé až nulové informovanosti mezi jednotlivými vodáckými organizacemi. Každý si tak trochu hrajeme na svém písečku. Znovu mne to přesvědčuje o tom , že zastřešující organizace - ať už spolek nebo třeba asociace vodáckých sportů a aktivit je čím dál tím víc aktuální. Organizace, jejíž členy by se mohly stát jednotlivé svazy, firmy, kluby, a která by s malým profitýmem dokázala tvrdě bojovat za společné zájmy. Zatím to všichni děláme v podstatě amatérsky, ve svém volném čase, a podle toho to i přes četné úspěchy vypadá. Ešus
|