Vzpomínka na český prvosjezd řeky Šišigt gol III. Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie brdo Had18.02.2013 19:30Brdo jak tem mám asi pracovat po takovým nařezu???Kdy bude další díl?a myslím že mě spolehlivě zase zbaví pracovní morálky😀) den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!