Raft.cz

Tisk z adresy http://www.kanusport.at/Clanek-Vrchlabska-souteska.aspx?ID_P=1 ID_clanku=891
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Vrchlabská soutěska

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na das ganze lesestück darstellen

Diskuse nad článkem

Na střed
Hasák
07.05.2008 09:46
My jsme to jezdili spíš v levo kolem malého válečku a pak na střed. Je to sice přímo do toho největšího válce, ale docela to odtéká a někdo z nás to dokonce jel aniž by mu šplouchlo do obličeje. Pro ty co mají problémy už na úseku nad soutěskou, tak ať to radši velkým obloukem obnesou(můžou to jet příště). Jinak z vlastní zkušenosti potvrzuju, že Wigo se na rodeo ve válci hodí znamenitě 😀.
den Beitrag beantworten
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu