Vavřinecký potok v zimě? Proč ne! Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Václave...Jirka J.21.02.2013 07:00Pokud to jde a neteče nic zajímavějšího tak možnost jet mimo "oficielní" pouštění využiju. Někdy je to lepší i s průtokem, třeba na akci Pastviny pouští ubohých 12 kubíků a mimo se tam dá chytit okolo 30. Celé to má jedno riziko - často není jasné, kdy hrázný zavře kohoutek. A jet někam dál a přijet k suché řece opravdu potěší. Na Labi se podívám na stav ve Špindlu a vím, že i kdyby to hned zavřeli mám ve Vrchlabí ještě minimálně hodinu čas a přitom dojít k řece mi zabere pět minut. Něco jde odhadnout podle přítoku do přehrad.A samozřejmě je těžší organizace, lidi mají jiné plány, nezajištěné hlídání dětí a tak dál, to je stejné jako u chytání vody z rychlých tání.Jinak - Václave, moc pěkné... den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!