Vánoční Sázava trochu jinak Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Botič lze plout docela častoKuba Turek01.01.2021 23:33Na Botiči jsou tři dobré limnigrafy. Letos se dalo plout mnohokrát - nejčastěji ze Záběhlic, ale vypouštěla i Hostivařská přehrada a několik dní se dalo vychytat i z Průhonic. Jenom zpod Jirčan jsem to neusledoval (anebo spíš opravdu nebyla voda, protože netál sníh). den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!