Raft.cz

Tisk z adresy http://www.kanusport.at/Clanek-To-je-zase-leden.aspx?ID_P=7 ID_clanku=1433
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

To je zase leden

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na das ganze lesestück darstellen

Diskuse nad článkem

Re: Vodní stavy
Vladimír
31.01.2013 09:00
Jezdím teď obden na Bítešsko (odkud bere vodu Bitýška, což je docela parádní poježděníčko), takže to mám na očích. Sněhu bylo tak 10 cm, včera nepatrné zbytky, ale říčka stoupla jen o pár cenťáků. Asi se to všechno vsáklo (mrazy nebyly, takže země přijímá). Uvidíme, třeba se to projeví později.
den Beitrag beantworten
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu