Starý dobrý Galtbach aneb Malá vánoční hudba Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: PěknéVladimíre zas a opět si prokázal cit psát poutavé články jenak si měl celkem solidní počasíčko oproti Kenymu a jeho mikulášské, kde si z plastových deblů udělal ledoborce. či oproti mé štědrodení vyjížďce kde panovalo takový teplo, že i komáři lítali Den Beitrag beantworten Re: PěknéKmocháčku, bingo! Jsi počítačový mág. Potichu jsem se bavil, zda to někdo uhodne... Den Beitrag beantworten Re: PěknéOhó, díky Den Beitrag beantworten Re: Pěknétakže vlastně né po žádným kanálu, ale po staré Švarcavě:http://oldmaps.geolab.cz/map_v... Den Beitrag beantworten Re: Pěknédokonce má i onlajn vodočet http://www.edpp.cz/evidencni-l... Den Beitrag beantworten PěknéOpět hezké povídání... , a prozradíš nám, kdepak jste se to vlastně plavili ? Den Beitrag beantworten Neuer Beitrag zum Lesestück Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!