Spodní Ležák - dvakrát jinak Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Hezké doplněníAhoj a dík za pěkný článek, Ležák vypadá přívětivě. Škoda, že nepíšeš taky do zápisníku, bylo by to rychlejší info. Tady se v popisu uvádí minimum na 4 kubíky. Jinak průtok je logicky stále to, co vidíme v korytě, jen ten přepočet měřící stanice Povodí Labe může ukazovat různé hodnoty. Mohlo to tam v únoru zamrznout, mohl tam připlout klacek, nebo se změnilo dno. Den Beitrag beantworten Hezké doplněníDovedu si představit, že si dám oba úseky.... Podle nálady... A vody... Den Beitrag beantworten Neuer Beitrag zum Lesestück Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!