Raft.cz

Tisk z adresy http://www.kanusport.at/Clanek-Spluti-Novomlynskeho--jezu.aspx?ID_P=9 ID_clanku=2178
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Splutí Novomlýnského jezu

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na das ganze lesestück darstellen

Diskuse nad článkem

Re: loďka
Eki
12.03.2020 09:31
Ahoj, loďka je to krásná o tom neni pochyb. Já to jel při asi 30 kubíkách v listopadu, v singlu na pálavě to byl adrenalinek, ale ne nějakej extrém, nafukovačku ten kohout krásně vynesl vzhůru. Obecně, když se do toho řítíš to vypadá o dost hůř, než ze břehu. Chobotnice tu svoji krásu taky přenesl. Překvapil mě ale jeden singlíř na plastovce - vjel do té elektrárny, několik dlouhých desítek vteřin napětí, kdy za zdí nebyl vidět, a pak ho ten kolmý proud vody vystřelil zpět do hlavního řečiště. Smajlík
den Beitrag beantworten
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu