Splutí Novomlýnského jezu Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Nový mlýnVečerníček11.03.2020 20:44Bývalou elektrárnou jsem v jednom projel v 11/19 na otevřeném laminátu (Vydra) a v 01/20 na otevřeném plastu (Noah Agara). Propust s retardéry byla suchá. Je to zpestření, asi to jde splout i hlavou dolů, i článek se o tom dá napsat, ale s Toušickou kaskádou bych ty turbulentní vlnky neporovnával. den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!