Skládací kajak Letov Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Taky jeden mámlada26.06.2012 14:26Taky jeden skládací kajak doma mám. Jsou na něm nápisy Pouch, ale jinak vypadá spíš jak tenhle Kolibri: http://www.bootestark.de/Faltb... - je to dlouhý 4.5m, pro dva lidi, mám k tomu i pomocný stožár s plachtou a duralové kýly a kormidlo na to plachtění 😀. Potah je kupodivu v dobrém stavu. Jak je starý nemám tušení, lidi co mi ho prodali, sami nevěděli, měli to na půdě po předcích 😀 den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!