Regulace počtu lodí na Ploučnici? Zatím ne! Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie svoboda všemMartin Š.11.07.2020 23:16Regulace by měla být svobodná a samovolná. Nebaví mě lidi na Ploučnici ? Jedu jinam, nebo nejedu o víkendu ! Půjčovny plní přání svým zákazníkům a tak to má být, mohou radit a doporučovat, tak je OK. Počítání lodiček a zkoumání oděru jsou vyhozené peníze, za které by se třeba mohly upravit nástupní místa. den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!