Psí prvoeskymák Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: ŠprajdaMartin15.04.2024 17:53Vím, že to je stará diskuze, ale prosím vás, nevíte, z jaké písničky je ten verš, který jste zde napsal? Nemůžu to nikde najít. Myslím ten verš "v neděli jsem zkrátka kauboj slavnýho jména, v pondělí zas budu Véna". Děkuji. den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!