Naryn - šedá řeka Kyrgyzstánu I. část Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: PodrobnostiMartin04.02.2014 21:48Jinak kdyby se tam chtěl někdo vydat, třeba i letos, tak web organizátora akce dá více informací : www.snamadokyrgyzstana.cz den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!