Mluviti stříbro, mlčeti zlato Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Smíšený pocitAbrakus14.01.2004 10:55Jsem pro zveřejňování všech smysluplných článků. Článek "Sen o řece" se mi navíc velice líbil. Nejsem přítelem striktních zákazů a jsem přesvědčen, že ochrana přírodního bohatství naší krásné republiky nemůže být postavena na zákazech vstupu. Pokud Tvůj názor je, že se neumíme jako národ chovat v přírodě, pak je chyba v osvětě a výchově. Pokud budu "hovado", budu se také tak chovat bez ohledu na zákazy a to, jestli mám plasťák nebo batoh na zádech. Pak tu můžeme i dlouze diskutovat o chování některých (opravdu jen některých) ochráncích přírody s průkazkou a plackou, kteří sami nedodržují nařízení, za které vybírají pokuty. den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!