Re: KnihaNo, předběžně jsem sdělil Alešovi N., že letos bychom mohli pro změnu jet každý ve své světle modré Agaře. Jestli nemáš nic proti výrobkům Míli Pražáka (jako že nemáš), budu mít v lodi jedno volné místo. Vzadu jsem pravák, vpředu mi to je jedno. Jezdíme Týnec/Sázavou, jez - Davle, most. Okupujeme ohníček trampů na Lesním jezu, zastavujeme a střídáme hospody v Kamenném Přívozu. Stihneš být cca v 9:30 v Týnci/S.? Domnívám se, že o podepsanou knížku projeví zájem další vodáčtí kamarádi.
|