Raft.cz

Tisk z adresy http://www.kanusport.at/Clanek-Je-nutne-narizovat-detem-pouzivani-vest.aspx?ID_P=28 ID_clanku=1279
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Je nutné nařizovat dětem používání vest?

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na das ganze lesestück darstellen

Diskuse nad článkem

Re: Státu je po tom...
Mirek
01.09.2011 15:48
Kubo sorry, ale !NE, není to blbost!!!
Protože pokud si Tvůj synek vyjede na lodi bez dozoru odpovědné osoby zatímco ty někde hákuješ a ještě si k tomu nevezme vestu nebo helmu -pokud tak bude znít zákon, pak jasně selhaly tvé výchovné metody a ty jsi ten, kdo za to musí nést odpovědnost a je to tak správné. A pokud dostaneš alespoň dvě pokuty, věř mi, že budeš radši sponzorem, než aby jsi řešil situaci kdy na místo pokuty budeš vymýšlet parte. Jsem otec tří dětí - řekl bych, že vím o čem je řeč! Howgh
den Beitrag beantworten
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu