Jak jsme nejeli na Lipno ale na Skalici Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie peřej LomniceKuba Turek29.08.2022 13:50Poslední dvojkovou peřej potvrzuji. Jeli jme ji kdysi na závěr Lomnice, Orlík byl o 8 metrů níž oproti běžné kótě a bylo to moc pěkné, i když nečekané. Den Beitrag beantworten plno vodyEki30.08.2022 16:00Ahoj Richarde, pěkný článek, víc foť. Vody jste měli teda spoustu, já ještě v sobotu stihl kousek do Smetanový Lhoty, i tam to bylo pěkný, ale voda stejně bahnitá. Orlík už je pěkně dole, včera jsem se potloukal u Svatý Anny kousek od ústí Lomnice a přemejšlel, jak ti předkové ty Annenské proudy splouvali Den Beitrag beantworten Neuer Beitrag zum Lesestück Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!