Raft.cz

Tisk z adresy http://www.kanusport.at/Clanek-Jak-je-to-s-jezdenim-po-Labi.aspx?ID_P=4 ID_clanku=763
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Jak je to s ježděním po Labi

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na das ganze lesestück darstellen

Diskuse nad článkem

Re: co to je za?
Klasik
12.04.2007 09:23
Jak už jsem psal na Hydru ... lze i pochopit, že někomu v tomoto případě děláme "stafáž" pro něco jiného (plzenští lezci znají stejný případ ze Ždáru, kde byl stále neprůstřelný zákaz, protože to svaz tenkrát vykšeftoval za něco jiného ... taky o nás bez nás), ale je třeba říct nahlas proč a co za to.

Tohle opravdu vypadá spíš na to, že nás pan "mistr" Pollert bere spíš za póvl se kterým se nemá význam zabývat.

Otázky jsou na místě. Jakým způsobem se lze zeptat přímo pana Pollerta ? Mám vůbec možnost se zeptat oficiální cestou já jako pěšák bez funkce ? Na hydru odpovídal na otázky vlastně pouze Ešus, ale tohle jsou otázky nejspíš přímo na Pollerta.

Ešusi, dík za vynaloženou aktivitu.

Klasik
den Beitrag beantworten
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu