Hazardování na Labi Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Dříve jsem se také divilMirek19.05.2004 14:20Jezdím na vodu už víc než 20let. Na Labi, Lipně i Kamenici jsem byl osobně při topení podobných lidí (snažil se pomoci). Mám strach aby tihle nezodpovědní jedinci jednou nezapříčinily stav jaký je v raftingu např. v USA, Rakousku atd..-Guid s licencí, povolení na řeku, certifikované plavidlo atd. Jinak ať se ti nezodpovědní potomci klidně dál topí, ale mimo organizované akce. Jinak s tím má pořadatel vždy nepříjemnosti. Doporučoval bych některé jezy na spodní Vtavě a Labi na kterých stojí plavební komory. Tam je to téměř 100% úspěch a je to mimo vodácké trasy. Pokud utopence nenajdou vůbec tam to řece neublíží. den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!