Re: Licence>>...Podle tohoto tvrzení by jeden licencovaný vůdce a pět nováčků, kteří nikdy nebyli na vodě byl lepší a "zákonnější" stav než skupina vodáků bez licencí...<<
Takový je život... třeba čerstvý absolvent autoškoly, zakomplexovaný melírovaný drn s těžce vytuněnou ochcávkou nebo poloslepý senilní kloboučkář může být považován za lepšího a zákonnějšího řidiče než automobilový závodník nebo profík, který 20 let neboural, jen párkrát nasbíral nějaké ty body za rychlost😢
Cílem certifikace je zajistit, aby byl na palubě člověk, který donutí ostatní používat bezpečnostní vybavení a dokáže zorganizovat záchranu. Už se opakuji, ty sis to jistě pozorně přečetl v příspěvku |_Re: Dříve jsem se také divil, Joe, joenaseznamu, 20.5.2004 9:34, že.
Díky průserům českých raftařů to začíná fungovat v čím dál více zemích.
Howgh
|