Cestou odcházejícího léta Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie ......Vladimíre! U tvé básně jsem udělal výjimku (promiň Petře )a vypnul nahoře tu reklamu. S.ala mě, rušila jak zjevení z jiného světa. Jestlipak se kamarádi za rok zase sejdem .... Čistá obmytá duše... Čistá krása... I proto jezdím na vodu. Díky. Den Beitrag beantworten :-)Hezké, díky Den Beitrag beantworten ...Dnešní den začal na levačku, ale přečtení tohoto článku mi zase dodalo dobrou náladu. Díky za trochu poetiky i za pobavení nad půvabnou formulací o obcování a řvaní v chrámu.P.S. Po internetu jsem sehnal Karpatské hry, další pozitivum, takže jupííí, už se to asi láme k lepšímu. Den Beitrag beantworten Neuer Beitrag zum Lesestück Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!