Botič 2009 aneb jak jsem se stal trotlem Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na das ganze lesestück darstellen Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie pár fotekžralok12.10.2009 02:53http://pajulk.rajce.idnes.cz/B... den Beitrag beantworten Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Familienname: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!